Słowniki

Seria angielsko-polskich i polsko-angielskich słowników wysoko­specjalistycznych. Publikacja jest skierowana do klinicystów i ­zawiera zarówno wyrażenia wykorzystywane w codziennej praktyce lekarskiej, jak również specjalistyczną terminologię stosowaną w literaturze i pracach naukowych. Słownik zawiera około 25 000 haseł, co doskonale obrazuje jak ­ogromne było to przedsięwzięcie. Układ słownika jest jak najbardziej ­przyjazny dla Czytelnika, a zastosowany format pozwala łatwo z niego korzystać. Naszym celem było stworzenie podręcznej publikacji, stanowiącej pomoc podczas pracy z językiem angielskim.

 

 

Ekspert odpowiada

Seria Fast Fact w sposób przejrzysty i profesjoalny rzuca nowe światło na wybrane jednostki chorobowe.

 

Fast Facts

Seria Fast Fact w sposób przejrzysty i profesjoalny rzuca nowe światło na wybrane jednostki chorobowe.

 

Monografie leków

 

Atlasy

 

Książki z serii Biblioteka Prawna Lekarza Praktyka

Niniejszy leksykon jest podręcznym zbiorem haseł onkologicznych tłumaczonych na język angielski , opisanych w sposób krótki i zwięzły, ułożonych w porządku alfabetycznym pomyślanym jako pomoc dydaktyczna uzupełniająca. Głównym celem „Leksykonu” jest szybkie umożliwienie Czytelnikowi znalezienia odpowiedniego hasła i jego zwięzły opis, co pozwala zarówno na wybiórcze wyszukiwanie haseł jak i na systematyczną jego lekturę. Leksykon przeznaczony jest dla lekarzy wszystkich specjalności, m.in. dla „młodych” onkologów, czy też lekarzy rodzinnych.

Mamy nadzieję, że stanie się on jedną z ulubionych pozycji książkowych znajdujących się zarówno w biblioteczce domowej jak i w poradniach i oddziałach szpitalnych.

 

 

Pozostałe publikacje

 

Materiały edukacyjne dla Pacjentów 

 

Reprinty